İBB CHP Meclis Grubu Yeni Yönetimi Belli Oldu  
CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İBB meclis üyeleri ile bir araya geldi. CHP’nin İBB meclis grubunun bir yıllık çalışmalarının değerlendirildiği ve önümüzdeki döneme ilişkin planlamaların konuşulduğu toplantıda yeni İBB CHP meclis grubu için de seçim yapıld
12.07.2020
1941
Yazı Boyutu: A- A+
CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İBB meclis üyeleri ile bir araya geldi. CHP’nin İBB meclis grubunun bir yıllık çalışmalarının değerlendirildiği ve önümüzdeki döneme ilişkin planlamaların konuşulduğu toplantıda yeni İBB CHP meclis grubu için de seçim yapıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi CHP Meclis Grubu, İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nun başkanlığında Şişli Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde bir araya geldi. Toplantıya İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, belediye başkanları ve meclis üyeleri de katıldı.  İl Başkanı Kaftancıoğlu’nun açılış konuşması ile başlayan toplantı, İBB CHP grup yönetimi seçimiyle devam etti. İBB CHP Grup Başkanvekili Doğan Subaşı yeni dönemde de görevine devam ederken yönetim kurulunda ise şu isimler yer aldı: Tarık Balyalı, Mesut Kösedağı, İnan Güney, Doğan Tekel, Gülsüm Polat, Ülkü Sakalar ve Gencay Özcan.

İl Başkanı Kaftancıoğlu, partisinin İBB meclis üyelerinin son 1 yıllık süreçte önemli çalışmalara imza attığını belirterek “Yeni dönemimiz de hepimize hayırlı, uğurlu olsun. Bizim en büyük gücümüz hakkın ve hakikatin yanında durmaktır. İstanbul’da kısa dönemde çok güzel hizmetler yaptık. Bizler, CHP Meclis Grubu olarak bu dönemde de deneyimlerimizi arttırmış, dayanışmamızı katlamış ve daha sistematik bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu dönemin hepimiz için çok daha verimli ve İstanbul halkına faydalı olacağına olan inancımla hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.